Неодноразово замовляла прикраси для себе і своїх близьких людей.
Ці прикраси то позитивний настрій, захват і свято.Завжди якісні, привабливі, як кажуть і в пир, і в мир ,і в добрії люди.
Вони є гарним доповненням до одягу. Пані ВІКТОРІЯ завжди швидко бронює замовлення, порядна людина, з великою увагою ставиться до кожного клієнта.