Очень хороший магазин, быстрая доставка, приятные цены...))
Т
Татьяна
Очень красивая и качественная бижутерия спасибо большое за красоту
М
Марія
Дуже гарний магазин. Обслуговування на вищому рівні. Відповідають швидко , якісні товари та дуже доступні ціни
І
Ірина
Дуже Вам ДЯКУЮ
А
Анастасія
Вже не один раз роблю замовлення, по якості все супер, все класно, не темніє і виглядає як золото, дуже крута якість. Я дуже задоволена, буду замовляти тільки тут. Відповідають швидко і по доставці виходить теж швидко. Ціни теж дуже класні
А
Анна
Дякую вам
О
Ольга
Чітке обслуговування,швидка відправка.Товар дуже гарний і якісний!
Рекомендую!
І
Ірина
Чудовий магазин, неймовірні прикраси, консультанти приємні, які радо допоможуть з вибором. Рекомендую.
Т
Тетяна
Дякую за прикрасу.
І
Інна
Вікторія , отримала своє замовлення-як завжди все швидко, якісно та красиво! Дякую вам і до нових замовлень ❤️
А
Анна
Добрий вечір!Посилку отримала,сережки дуже сподобались,дякую вам ☺️
В
Вікторія
Дякую, дуже задоволена . Біжутерія якісна, ціни доступні.Замовляла вдруге, все було внаявності
Л
Людмила
Отримала намисто.Вони чудові.Дуже гарні.Краса!!!
І
Інна
Дуже дякую за прикраси!
Вони шикарні!
Брала на подарунки, а браслет собі. То з браслетом так вгадала! Він неймовірно виглядає на руці, такий витончений, як я й люблю)))
Т
Тетяна
Доброго вечора✨
Замовляю у Вікторії прикраси вже не вперше.Прикраси завжди дуже гарні, якісні, швидка доставка, продавчиня приємна, чесна
Т
Тетяна
Дякую, отримала посилочку. Всі прекраси гарні, а від совенят взагалі в захваті. Вони так неймовірно виблискують, не вдалося передати на фото. Замовляла на подарунок, але залишу собі
А
Альона
Серіжки як завжди шикарні.
Р
Риженко Людмила
Замовляла в цьому магазині набір (сережки та ланцюжок з хрестиком) і залишилася дуже задоволена! Вироби виглядають як справжнє золото 585 проби — колір ідентичний, блиск шляхетний, немає дешевої жовтизни.Сервіс магазину також порадував: швидка відправка, ввічливий менеджер і надійне пакування. Все прийшло в ідеальному стані. Однозначно рекомендую тим, хто хоче гарні прикраси за доступною ціною!
О
Олена
Добрий день! Отримала заказ! Все, як завжди, чудове! Велике дякую!!!
А
Аліса Забірова
Дуже вдячна магазину Біжумир за чудові якісні прикраси, швидке обслуговування , рекомендую всім , користуюсь послугами не один рік і завжди задоволена та вдячна.
Л
Людмила
Добрий вечір. Замовлення забрала. Прикраси дуже сподобались. Дякую за швидку відправку.