Вступайте в наше вайбер-сообществоВступить
0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Відгуки про магазин

4.9
96
1
0%
2
0%
3
0%
4
2%
5
97%
Оцінка магазину
Якість товару
Доставка
Ціна
Г
Галина
Дякую,дуже швидко прийшла посилка ,задолена
І
Ірина
Віктрорія Добрий день! Щиро дякую вам за оперативну доставку мого замовлення,а також дякую вам за біжутерію, все отримала,все дуже гарне,мені сподобалося.Гарного вам дня. Успіхів вам у всьому!❤️
С
Світлана
Получила колечко очень сильно понравилось по размеру всё супер рекомендую цена вообще супер Цей магазин.. ♥️♥️♥️♥️♥️
І
Інна
Вікторія, добрий вечір! Отримала свої замовлення- як завжди все чудове, гарної якості! Носимо ваші прикраси із задоволенням! Дякую Вам !
Н
Наталя
Все дуже швидко і якісно) не перший раз замовляю прикраси, дуже задоволена♥️
Н
Надія
Чудові прикраси! Відправка в день замовлення, дуже задоволена.
Р
Риженко Людмила
Отримала комплект прикрас (сережки та каблучку) .Дуже задоволена! Прикраси виглядають стильно та якісно, повністю відповідають фотографіям. Камені гарно виблискують, а золотисте покриття виглядає дорого, як справжнє золото. Сережки легкі, і неймовірно гарні. Окрема подяка за швидку доставку та приємне обслуговування. Рекомендую всім.Беру не вперше,якість на висоті,не темніє .
К
Катерина
Доброго ранку!)) отримала посилочку!)) що за красу ви мені прислали?)) це ВАУ!! Кожну річ яку я брала в руки і відкривала я казала слово"вау!!" Яке воно все гарне!!! Просто не передати словами!!! Краса неймовірна!!!! Каблучка з зеленим камінчиком неймовірна!!!! Все на вигляд як справжнє золото!!!! Дякую вам велике!!!!!
Т
Таня
Добрий вечір. Посилочку свою отримала. Подарунки до новорічних свят підготувала. Велике дякую Вам. Вдалого продажу та хороших покупців
Ю
Юля
Робила замовлення,оперативна доставка,все на вищому рівні.Дякую.
І
Інна
Дуже гарні речі. Дуже сподобалися. Ще й упаковані в красивенну подарункову коробочку, що є особливо приємно. Надзвичайно великий вибір прикрас на будь- який вік і смак. Продавець справжній спеціаліст свого діла, дає добрі рекомендації. Доставка надзвичайно швидка. Рекомендую всім
О
Олена
Цей магазин, знахідка для таких як я, ті хто полюбляє прикраси. Вони дуже гарні і якісні. Великий вибір асортименту і доступні ціни. Я вже не в перший раз замовляю тут прикраси, як для себе, так і на подарунки. Хочу щоб вони мене і далі радували. Бажаю їм якомога більше клієнтів.
С
Світлана
Забрала замовлення дуже задоволена
Н
Наталія
Вікторіє, доброго раночку!
Т
Тетяна
Все чудово, як завжди!
Ю
Юлия
Заказывала серги, крестик и цепочку все пришло. Доставка пришла раньше чем была запланирована, все пришло в целости и сохранности. Все как я хотела
Т
Тетяна
Отримала сережки якість супер, дуже задоволена, саме такі як хотіла!!!
В
Виктория
Отличный товар, все четыре кольца понравились и размер подходит! Продавец отзывчивый и пунктуальный! Желаю дальнейших успехов !
В
Валентина
Неодноразово замовляла прикраси для себе і своїх близьких людей. Ці прикраси то позитивний настрій, захват і свято.Завжди якісні, привабливі, як кажуть і в пир, і в мир ,і в добрії люди. Вони є гарним доповненням до одягу. Пані ВІКТОРІЯ завжди швидко бронює замовлення, порядна людина, з великою увагою ставиться до кожного клієнта.
В
Віра
Добрий день, отримала браслет - дуже ніжна і витончена прикраса. Мені чудово підійшов. Дякую
Т
Тетяна
Доброго дня! Хочу подякувати Вікторії за її гарне обслуговування,всі прикраси гарні та якісні, все як завжди на висоті,довго носяться,не темніють.Швидка доставка. Доступні ціни.Замовляю прикраси постійно, вже не раз, всім рекомендую!!!
Т
Тимофеенко Даша
Дуже подобається магазин другий раз замовляю прикраси дуже гарні швидка доставка дуже гарний магазин раджу всім цей магазин с прикрасами
М
Мар'яна
Щиро дякую за таку красу і оперативність. Як завжди все неймовірне
О
Олена
Дуже гарний магазин. Роблю покупки не перший раз, дуже подобається сервіс і якість товару. Щиро дякую)
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email