Доброго дня , замовляю вперше, всі прикраси дуже сподобалися. Не зовсім зручний сайт, як для мене, іноді бувають доволі непогні товари, але із-за незручного сайту не залишаєшся на сторінці, і ще б хотілося щоб було більше відео як виглядає в реальності, тобто приміряти їх, на моделях, і упакування бажано щоб були або в коробочці або захищені від пошкодження в дорозі. Але прикраси гарні, дякую.